قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه -> آموزش -> چرا به وب سایت نیاز داریم؟

چرا به وب سایت نیاز داریم؟

اولین دلیل این است که داشتن وب سایت برای یک شرکت، ارگان دولتی، یک فروشگاه، یا شخصی که حرفه خود را دارد، به عنوان یک استاندارد تلقی می شود و حداقل می بایست اطلاعات اولیه مربوط به شما، از جمله معرفی سازمان خود، اطلاعات موجود در بروشورها و نحوه تماس، در آن وجود داشته باشد.
با قرار دادن اطلاعات مربوط به شغل خود در وب سایت می توانید در میزان هزینه و زمان پرسنل صرفه جویی کنید. مسلما هزینه تبلیغات چاپی و پرسنلی که می بایست اطلاعات خاصی را به مشتریان ارائه کنند بسیار بیشتر از طراحی یک سایت اینترنتی می باشد.
شاید مشتریان ۲۴ ساعته به شما دسترسی نداشته باشند، اما در هر زمان و مکانی می توانند به وب سایت شما مراجعه کنند. پس وب سایت نماینده ای از شماست که ۲۴ ساعته قابل دسترس است.

با استفاده از یک وب سایت می توان محصولات و خدمات خود را نه فقط در یک منطقه خاص بلکه به افرادی که در نقاط مختلف جهان هستند معرفی نمود و از همین طریق به فروش رساند. حتی می توان با همکاری شرکت ها و سازمان های دیگر از جمله پست، آن محصول را مستقیما و با صرف هزینه های بسیار پائین تر به دست مشتری رساند. همه مراحل تجارت موفق، از جمله تبلیغ، اطلاع رسانی، فروش و خدمات پس از فروش، ضمن صرفه جویی در همه منابع، به وسیله یک وب سایت انجام پذیر است.

می دانیم که اطلاع رسانی کامل و دقیق در تجارت ، بوجود آورنده بستری موثر و مفید جهت انتخاب های معقول و کاربردی می باشد. لذا ، شما با در اختیار داشتن یک وب سایت اینترنتی ، این امکان را برای کاربران یا مشتریان خود فراهم میکنید تا بدون اتلاف زمان و صرف هزینه های اضافی ، جهت انتخاب درست به وب سایت شما مراجعه کرده ، و با بدست آوردن اطلاعات کامل و مفید از خدمات و محصولات شما ، اقدامات لازم را جهت دسترسی به این خدمات یا محصولات انجام دهند .

قابل ذکر است که یک وب سایت علاوه بر اینکه جهت معرفی کمپانی ها وشرکتهای مختلف در بازار داخلی به کار میرود، توانایی بسیار بالایی در امر اطلاع رسانی و ایجاد رابطه مثبت ، بین مصرف کننده و شما نیز خواهد داشت. همچنین می تواند در قالب یک پل ارتباطی قوی برای رابطه با بازارهای خارجی ، عرضه خدمات و ایجاد زمینه های همکاری بین کمپانی شما و شرکتهای خارجی نقش موثری را ایفا کند .

چنانچه شما اقدام به ایجاد وب سایت برای کمپانی خود نمائید در زمینه همکاری با شرکتهای مختلف داخلی و خارجی ، و در راستای نیل به اهداف کمپانی خود ، به دلایل زیر موفق خواهید بود:
۱٫ اطلاع رسانی از طریق سایت بسیار کاملتر و بهتر از گونه های دیگر تبلیغات میباشد .
۲٫ ایجاد رابطه از طریق سایت و نیز بدست آوردن اطلاعات تماس آسان تر است .
۳٫ به دلیل داشتن سایت و ارتباط با دنیای اینترنت و داشتن جدیدترین اطلاعات در زمینه کاری خود به بازدید کنندگان و مشتریان خود این اطمینان را میدهید که خدمات و محصولات شما طبق جدیدترین اطلاعات روز دنیا عرضه میشود .
۴٫ حضور در اینترنت ، ارجعیت شما را نسبت به رقیبان خود اثبات می کند.