قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه -> آموزش -> طراحی سایت اداری،تجاری

طراحی سایت اداری،تجاری

طراحی سایت اداری و تجاری:
امروزه داشتن یک وب سایت تخصصی و کارآمد، ابزاری مهم در ارائه اطلا‌عات تخصصی شرکت ها و کسب و کار ها می باشد. سرعت دسترسی به اطلاعات و تغییر الگوی جستجوی اطلاعات به سمت جستجوی اینترنتی، همگان را ملزم می کند تا از وب سایت به عنوان یک ابزار اطلاع رسانی و بازاریابی موثر بهره برداری کنند.

معرفی محصولات و راهکار ها، قابلیت ها و توانایی های شرکت، تجربیات موفق گذشته و داستان موفقیت مشتریان از جمله قابلیت های اطلاع رسانی نسخه شرکتی هستند.

تبادل اطلاعات و تعامل با مشتریان یکی از مهمترین قابلیت های نسخه شرکتی است که به شرکت ها امکان می دهد از طریق وب سایت، به درخواست اطلاعات مشتریان پاسخ گفته، سفارش دریافت کنند و یا به سوال های مشتریان پاسخ دهند.
طراحی سایت ادارات، مستلزم رعایت نکات ویژه ای می باشد. ادارات دولتی بر پایه ارائه خدمات، سازمان یافته تشکیل شده اند، لذا در طراحی سایت ادارات می بایست به موضوع ارائه خدمات الکترونیکی از طریق وب سایت به شهروندان و مخاطبان توجه خاصی داشت.

میهن تم با تیم قدرتمند خود در طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت های مختلف ایرانی و خارجی، خدمات کاملی را در طراحی سایت ادارات و شرکت های تجاری ارائه می نماید.

با توجه به اینکه هدف از طراحی سایت ادارات و شرکت ها، ارائه خدمات الکترونیکی مطلوب جهت افزایش راندمان کاری و همچنین کاهش تردد در ادارات و شرکت های مختلف می باشد، لذا طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت این ادارات و شرکت ها باید به گونه ای انجام شود که، علاوه بر اطلاع رسانی مطلوب، بتواند به بهترین نحو از طریق طراحی فرم های الکترونیکی، ارتباط بین مخاطبان و این ادارات و شرکت ها را تسهیل نماید، که میهن تم با اعضای تیم قدرتمند خود میتواند در این امر ، شما را یاری دهد .
طراحی سایت اداری و تجاری امری بسیار مهم میباشد. بعد از ثبت دامین و میزبانی وب (هاست) مورد نظر شما میبایست به تصاویر گرافیکی شغلی شما پرداخت و وب سایتی حرفه ای در زمینه کار اداری و تجاری شما راه اندازی کرد.
در طراحی حرفه ای سایت اداری و تجاری میبایست به استانداردهای جهانی برای افزایش seo ( امتیاز سایت شما در گوگل )، امکانات سایت شما و امنیت اهمیت زیادی داد.
با سفارش طراحی سایت خود به ما، وب سایت خود را در با توجه به نکاتی که در آموزش به شما گفته میشود میتوانید در صفحات اول گوگل ملاحضه نمایید.

طراحی پرتال خبرگزاری
کار اصلی خبرگزاری ها این است که با نگاه فرا سیستمی به تولید خبر، گزارش، عکس و گفتگو بپردازند تا مطبوعات و رادیو و تلویزیون از آنها استفاده کنند.
خبرگزاری به کسب اطلاعات می پردازد و تجزیه و تحلیل و تفسیر آنها را به عهده جراید می گذارد.
در سال‌هایی که اینترنت وجود نداشت خبرگزاری‌ها خبرها را به صورت رول خبری و در کاغذ به خبرنگاران و روزنامه‌ها ارسال می‌کردند اما بعد از اینکه خبرگزاری‌ ها صاحب سایت شدند باند محدود آن ‌ها از روزنامه‌نگاران و روزنامه‌ها روی باند پهن تری قرار گرفت و خود خبرگزاری ‌ها صاحب خواننده شدند و حتی طراحی نیز برای آن‌ ها مهم شد، بنابر این رفتار خبرگزاری‌ ها به رفتار رسانه ‌های جمعی نزدیک‌تر شد.

طراحی پرتال دانشگاهی
از جمله مزایای این سیستم می توان به امکان معرفی توانایی ها و دستاورد های دانشگاه،تعامل بین دانشگاه،کارکنان، اساتید و دانشحویان و ارائه خدمات به آنها اشاره کرد.

این پورتال با برسی نیازمندی های دانشگاه ، تمام بخش های مورد نیاز و کارآمد برای یک وب سایت دنشگاهی در آن وجود دارد.

با این سیستم اطلاع رسانی به دانشجویان به بهترین نحوه و با سرعت بالایی امکان پذیر شده و دانشجویان برخی از خدمات را از طریق وب سایت انجام خواهند داد.