قالب وردپرس افزونه وردپرس
 • شبکه های کامپیوتری

  مشاوره طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری

 • نرم افزار

  نرم افزارهای تخصصی نساجی،ریسندگی،بافندگی،رنگرزی،چاپ،تکمیل

 • وب سایت

  طراحی انواع وب سایت های شخصی،شرکی و فروشگاهی

 • دوربین مداربسته

  نصب و راه اندازی دوربین های تحت شبکه،انتقال تصویر

خانه -> آموزش -> سخنی کوتاه با مدیران

سخنی کوتاه با مدیران

استفاده از تکنولوژی اطلاعات در صنعت و راهکارهـای مورد استفاده آن جهت پیشبرد اهداف کلان مدیریت و بکارگیری سیستمهای مکانیزه صنعتی و اداری برای تعالی مدیران ارشد کشور کاملاً ملموس می باشد و برنامه ریزی و کنترل از مباحث زیربنایی مدیریت بوده و قطعا حذف هر یک از آنها موجب عدم موفقیت پروژه خواهد شد. زمان ، هزینه و عملکرد از اساسی ترین فاکتورهایی هستند که در مقوله برنامه ریزی و کنترل مورد توجه قرار دارند.

اندازه گیری و تحلیل این فاکتورها بدون استفاده از ابزارهای کارا و سودمند نتایج مطلوبی را به همراه نخواهد داشت. لذا در دهه اخیر حرکت به سمت استفاده از ابزارهای محاسبه گر قوی به خصوص سیستمهای مکانیزه صنعتی رشد سریعی داشته است. گروه مهندسی داده سپند با هدف ارائه رهیافتهای جامع و خدمات تخصصی در زمینه آی تی بر مبنای متدهای نوین انفورماتیک تاسیس و اینک به عنوان رایزنی آگاه ویاری همراه در طراحی و پیاده سازی اتوماسیون صنعتی و اداری ، شبکه های کامپیوتری و طراحی انواع سایت و پرتال سازمانی فعالیت دارد .

ساختار این گروه با دیدگاه گسترش فعالیتهای تحقیق و توسعه سیستم های اتوماسیون ، طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری و طراحی انواع وب سایت شکل گرفته است .

شرکت توسعه داده های سپند با تاکید بر توان و دانش فنی کادر متخصصین خود طی سالیان گذشته (از سال ۱۳۸۲) همواره توانسته به عنوان یک مرکز مطمئن خدمات مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات در کنار کاربران و شرکت های مختلف قرارگرفته و نرم افزارهای متنوعی را در زمینه های مختلف به جامعه صنعتی ایران عرضه نماید .

سیستم های نرم افزاری اتوماسیون صنایع نساجی شامل ریسندگی ، بافندگی و رنگرزی و تکمیل دستاوردی خاص است که حاصل سالها تلاش و تجربه توسط متخصصان این گروه در این بخش از صنعت میباشد و در نوع خود کم نظیر و از پاره ای جهات بی نظیر بوده و جهت ارائه به این بخش صنعتی کشور آماده و عرضه گردیده است .

از دیگر نرم افزارهای این شرکت میتوان به سیستم های حسابداری انبار و فروش ، انبارداری جامع ، حقوق و دستمزد ، اعلان پیام ، ثبت قراردادهای تجاری و …..  اشاره نمود که شاخص اصلی آن راحتی استفاده و ارتباط کاربر با نرم افزار و در نتیجه کار آمدی آن در کنار قدرت و حرفه ای گری آن  میباشد .